Hakkımızda

Bir yanda Slav ekolüne aşina, iskandinav stilinde kariyer yapacak kadar deneyim kazanmış ama Türkiye'deki balkonunda çay sunumları yaparken mutluluğu yakalamış bir dekor uzmanı.

Diğer yanda olabildiğince rahatlığına düşkün, fakat yaşadığımız alanlarla bizden birşeyler bulmalı mottosuyla evin her tarafında minik tadilatlar, düzenlemeler yapan bir kreatif ev dekor gönüllüsü.

Bu siteye gelene kadar bir kaç kez blog açtık, bir youtube kanalı denememiz oldu ama hakkını verecek kadar vakit ayırmadığımız için güzel anılar olarak geride kaldılar. Balkonda çay içilirken söylenen "Evet, evine zaman ayırmalı insan" minvalindeki bir sözün üstüne ortaya serilen yeni planlar, projeler derken "Biz bunları neden insanlarla paylaşmıyoruz?" sorusu Ayir.net'in tohumlarını attı. 21 Temmuz 2018'de alan adımızı aldık. Umarım aradıklarınızı bulacağınız, bulduklarınızla yeni şeyler arayacağınız bir online alan oluşturabiliriz.

Rusya, İsveç, Japonya, İtalya gibi ülkelerin önde gelen dekorasyon ve DIY (Kendin Yap) sitelerini takip ediyoruz. (Evet, Japonca çok zorluyor!) Bu fikirleri ülkemizin sıcaklığı ile harmanlamak niyetindeyiz. Niyetindeyiz diyorum, çünkü sonucu göremiyorum. Umarım devamlılığı sağlayarak güzel bir sinerji oluşturabiliriz.

Bizimle kalın ❤️
Hakkımızda Hakkımızda Reviewed by Unknown on Temmuz 27, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.