Romantik Yatak Odası FikirleriYatak odası evin kalbidir. Romantik yatak odası fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yatak odası çiftlerin evdeki en özel alanıdır. Bu sebeple dekorasyon çiftin sevdiği renkler ve odanın konforlu olması düşünülerek yapılmalıdır.

Romantik Yatak Odası Fikirleri


·       Romantik yatak odası yaratmanın ilk kuralı büyük parçalarda doğru seçim yapmaktır. Romantik yatak odası isterken kullandığınız parçalar çok modern ya da avangard tarzda olursa romantik bir yatak odasına sahip olmanız imkansızdır. Country tarzda beyaz bir mobilya romantik yatak odası için idealdir. Eğer karyolada bir değişiklik yapmak istiyorsanız demir karyola kullanabilirsiniz. Ayaklı boy aynası ile tuvalet aynası da tercihleriniz arasında yer alabilir.
·       Romantik yatak odası dekorasyonu için kullanmanızın uygun olduğu renkler pastel tonları ve beyazdır. Mint yeşili, pudra pembe, bebek mavisi,  lila ve açık sarı beyaz ile kombinleyeceğiniz renkler arasındadır.
·        Romantik yatak odasının olmazsa olmazlarından biri de cibinliktir. Cibinliği isterseniz yatağının üstüne kapatarak isterseniz de duvara monteleyip kullanabilirsiniz.         
·       Yatak Örtüsü seçiminizde floral desenlerden ya da puantiyeli örtülerden yana yapabilirsiniz.
·       Romantik yatak odası dekorasyonunda odanızı çerçeve ve şamdanlar ile hareketlendirebilirsiniz. Beyaz ferforje kuş kafesi, seramik vazolar ve beyaz aplikler de kullanabilirsiniz.
·       Halı olarak kuzu postu ya da pastel tonlarda shaggy halıları tercih edebilirsiniz.
·       Avize tercihde kumaş motifli avizeler odanıza şıklık katacaktır.
·       En az bir tane duvarınızda duvar kağıdı bulunmalı.


Romantik Yatak Odası Örneği

Beyaz country yatak odası takımınızın başlığını lila renkte ve büyük ebatlarda seçin. Gardrobunuzun kapaklarını aynalı yaptırın. Tuvalet aynanızın pufu beyaz koyun postu kaplama olsun. Yatak
Örtüsü düz lila olsun. Perdeleriniz yere kadar olmalı. Tülü kendinden çiçek desenli, fonları ise düz renkte lila tercih edin. Halınız düz mint yeşili olsun. Avizeniz taşlı pastel tonlarda bir avize olabilir. Bütün odanın duvarlarını prmbr tonlarında, floral desenli duvar kağıdı ile kaplayın. Bir duvarınıza farklı ebatlarda camsız boş ahşap çerçeveler asın. Komodininizin üstüne fotoğraflarınızın bulunduğu çerçeve ve küçük ferforje kafes koyun. Yerde uygun bir köşeye büyük boy, beyaz, ahşap bir fener koyun.

Romantik yatak odası yaratmak sizin elinizde biz sadece size ışık tuyoruz.
Romantik Yatak Odası Fikirleri Romantik Yatak Odası Fikirleri Reviewed by Unknown on Ocak 29, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.