Kırmızı Yatak Odası DekorasyonuAşkın, sevginin rengi kırmızı… Kulağa çok iddialı else de kırmızı yatak odası dekorasyonu gözünüze çok şık görünecek. Yatak odanızda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Yeni evleneceksiniz ve kırmızı bir yatak odası hayaliniz mi var? Bu yazı tam size göre.

İnsanların geneli yatak odası dekorasyonu yaparken standart renkler kullanır. Enerjinin ve kararlılığın rengi kırmızı, sizi standartların dışına çıkaracak.

Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu İçin Örnekler

Birçok farklı yol ile kırmızı bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.


 Hali hazırda bir yatak odası takımınız var ise ve siz değişiklik yapmak istiyorsanız işiniz oldukça basit. Yatağınızın dayandığı duvarı kırmızı renge boyayın. Eğer boya yapmak istemiyorsanız düz kırmızı renkte bir duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. İkinci adım halınızı değiştirmeniz. Mobilyanızın rengini de göz önünde bulundurarak kırmızı kombinli ya da düz kırmızı bir halı alabilirsiniz.

Ampullerinizi değiştirin

 Tavan ve baş ucu lambalarınızın ampullerini kırmızı yapmanız az eşya değişimi ile size çok fazla kırmızı katacaktır.

Eğer Sıfırdan Bir Yatak Odası Döşüyorsanız

Kırmızı yatak odası dekorasyonu için ilk adımı bir duvarı kırmızı renge boyayarak atın. Duvarınızın tamamen kırmızı olmasını istemiyorsanız, beyaz duvarın üstüne, bir sünger yardımı ile en alttan başlayarak kırmızı vuruşlar yapın. Üste doğru rengi açarak gideceğiniz bu boyama stilinde homojen bir görüntü elde etmek önemli. Bu tarz ile duvarın sadece yarısını boyamış olacaksınız.

 Kırmızının en çok uyum sağlayabileceği mobilya renkleri, siyah, beyaz ve koyu kahverengidir.

Beyaz bir mobilyaya sahipseniz; kırmızı kadife yatak başı kullanın. Açılarak azalan kırmızı renge boyadığınız duvar ile harika bir uyum içinde olacak.

Kırmızı ışıltıyı sever. Avize ve baş ucu lambalarınızda gümüş yaldızlı tercihler yapabilirsiniz.

Halı seçiminizi koyu pembe yapabilirsiniz. Tül perdeleriniz beyaz, fonlarınız kırmızı olmalı. Perde bağlarınızı ışıltılı seçin.

Kırmızı Ve Siyahın Asaleti

Siyah kırmızı ile en çok uyum sağlayan renkler arasında. Siyah ile bambaşka bir kimliğe bürünen kırmızı kendini en iyi siyah ile ifade eder.
Siyah mobilyaya kırmızı yatak örtüsü ve kırmızı halı tercih edin. Bir duvarınız mutlaka kırmızı olsun. Siyah fon perdeyi kırmızı tül perde ile buluşturun.
Aralara ufak beyazlar katabileceğiniz bu kombin görenlerin beğenisini toplayacak.Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu Reviewed by Unknown on Ocak 30, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.