Burçlara Göre Salon DekorasyonuSalon dekorasyonu insanın kişiliğini yansıtan unsurlardan biridir. Son yıllarda burçların önemi dekorasyona kadar taşındır. Peki sizin burcunuzun dekorasyon önerileri neler biliyor musunuz?

Boğa

Burçların arasında güzellik ve şıklık anlayışı oldukça yüksek olan boğa, lüksü sever. Bu neden ile boğa burcu için uygun olan dekorasyon tarzı avangart ve klasiktir. Para ve ihtişamı sergilemekten kaçınmayan boğa salon dekorasyonu için abartıyı tercih eder.

Koç

Enerji dolu, aktif ve yaratıcı bir burç olan koç, doğuştan lider bir ruha sahiptir. Koçun karakter özelliklerine uygun salon dekorasyonu iddialı ve kendinden emin olmalıdır. Sıcak ve karizmatik olmayı başaran koç burcu için kırmızı tonları ile dekore edilmiş modern bir salon uygun olacaktır.İkizler

Eğlenceli ikizler salon dekorasyonunda canlı renkler sever. Mavi, yavru ağzı ve sarı gibi renkler ile salon dekorasyonu yapmayı seven ikizler burcu spor tarzdan hoşlanır.

Yengeç

En evcimen burçlardan olan yengeç, bu sebep ile dekorasyona önem verir. Geleneksellikten hoşlanan yengeç, ahşap ağırlıklı, minimalist dekorasyon tarzından hoşlanır.

Aslan

Lüks ve ihtişam meraklısı olan aslan burcu için en uygun dekorasyon tarzı avangarttır. Aslan burcu birinin salonunda altın ayrıntılar önem taşır.

Başak

Olgun bir burç olan başak, düzen insanıdır. Minimal salon dekorasyonunun uygun olduğu başak, kolay temizleyebileceği, az eşyalı bir salon ister.

Terazi

Eşitlik yanlısı olan terazi burcu, uyum düşkünlüğü ile ön plana çıkmayı başarıyor. Uyumlu renk geçişleri ve konforlu bir salon dekorasyonu benimseyen terazi için uygun olan tarz moderndir.

Akrep

Konfor seven akrep burcu için estetik de bir o kadar önemlidir. Detayları seven burç, salon dekorasyonunda sanat eserlerini sergilemekten gurur duyar. Akrep burcu, modern salon dekorasyonuna özgün parçalar katmayı sever.

Yay

Özgürlüğü seven, enerji dolu yay burcu, evinde farklı kültürlere ait parçalara yer vermeyi çok sever. Doğaya değer veren yay burcunun salon dekorasyonunda ahşap ağırlıklı, farklı kültür esintileri görmek mümkündür.

Oğlak

Disiplinli ve çalışkan oğlak burcu için dekorasyon karakterin yansımasıdır. Ağır bir tarzı seven oğlak burçları salonlarında statü belirtisi olarak modern ve zengin parçalar kullanmayı sever.

Kova

Özgür ruhlu kova burcu salon dekorasyonunu konfor üstüne kurar. Sıcak ve samimi bir tarzı benimseyen kova, modern parçaları seçer.

Balık

En duygusal burç olan balık, ev dekorasyonunda yumuşak tonları kullanmayı sever. Konfor ve romantizmi salon dekorasyonunda birleştirmeyi başaran balık burcu samimi ortamları sever.Burçlara Göre Salon Dekorasyonu Burçlara Göre Salon Dekorasyonu Reviewed by Unknown on Ocak 24, 2019 Rating: 5

1 yorum:

  1. Burçlara göre dekoru ilk defa duydum. Demekki beğeniler ve özellikler de burçların etkisi bu kadar büyük oluyormuş.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.