Koltukda ki Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir?


Konfor denilince akıllarda canlanan ilk eşyalardan biri koltuklardır. Koltuklar konforunuz için çok şey ifade eder. Zaman içinde koltuklar bakımsız kaldıkları takdirde rutubet kokusu yaymaya başlar. Bu kokudan kurtulmak için sirke ve limondan yararlanabiliriz. İlk olarak bir kabın yarısına kadar ılık su doldurun doldurduğunuz suyun üzerine bir çay bardağı sirke ve yarım çay bardağı limon suyu ilave edin ve karıştırın. Oluşturduğunuz karışım ile temiz bir bezden de yardım alarak koltuğunuzu güzelce silin. İsteğinize bağlı olarak silme işleminin ardından aromatik kokularla suyu karıştırıp bir kez daha silebilirsiniz. Böylece koltuğunuzun daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Aromatik kokular sayesinde koltuğunuz istediğiniz gibi kokacaktır ve yine karbonat ve limon karışımı rutubet kokusunu giderme de oldukça etkili bir yöntemdir.

Koltuklarda nem kokusunu gidermek için doğal yöntem

Yarım su bardağı karbonat ile bir çay bardağı limon suyunu bir kabın içerisinde karıştırın. Oluşturduğunuz karışma 1 litre su ilave ederek tekrar karıştırın. Bu karışımı temiz bir bezle koltuklarınıza sürün ve koltuklarınızı güzelce ovun daha sonra koltuklarınızı kurumaya bırakın.
Koltukda ki Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir? Koltukda ki Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir? Reviewed by Unknown on Ağustos 06, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Koltuklardaki yoğun şekilde bulunan rutubet kokularını çıkarmak aslında çok kolay. Temizleme şirketini çağırıyorsunuz. İlk günkü gibi teslim ediyorlar.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.