Koltuk Döşemesi Nasıl Temizlenir?


Koltuk döşemesi en çok kirlenen koltuk bölümlerinden bir tanesidir. Kaplanan kumaşın kalitesi döşemenin temiz kalmasını sağlayan önemli etkenlerden olurken maalesef sıvı gıdalara maruz kalan koltukların döşemesi de zaman içerisinde kirlenmektedir. Koltuk döşeme temizliği için en önemli konular arasında vakumlama işlemi gelmektedir. Döşemenin diplerine sinmiş olan tüm kirlerin ve tozların vakumlanarak emilmesi gerekmektedir. Bunu sağlayacak güçlü makinalara ihtiyaç duyulur. Koltuk döşemesi temizliği yapılırken yıkama işlemi gerekmektedir. En kaliteli temizleyiciler ve doğal ürünler tercih edilerek temizlik için bolca yayılan suda çözünmüş temizleyiciler döşemenin içerisinde yer alan kirlerin tamamen sökülmesini sağlar.

Koltuk döşemesi temizliği için kirlerin yumuşaması sağlandıktan sonra tekrar vakumlanması gerekir. İşlem için sıvıyı emecek bir makinanın olması gereklidir. Böylece döşeme üzerinde yer alan kirler vakumlama makinası ile toplanır. Daha sonra durulama işlemi gerçekleştirilir ve koltuklar kurumaya bırakılır. Yalnızca yüzeydeki değil diplerdeki lekelerin temizlenmesini de sağlayacaksınız. Bu yöntem için profesyonellerden de yardım alabilirsiniz. Bu konuda hizmet verebilecek oldukça yüksek kapasitede firma yer alıyor.
Koltuk Döşemesi Nasıl Temizlenir? Koltuk Döşemesi Nasıl Temizlenir? Reviewed by Unknown on Ağustos 03, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Zekeriya ATLI7 Ekim 2018 19:02

    Arkadaşlar evimize koltuk temizleme için anlaşma yaptık ve elemanlar kendi makineleri ile geldiler. İnanın muhteşem bir temizlik yapıldı. Sanki yeni aldık. Bence uzmanlara yaptırın bu işlerinizi.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.