Chester Koltuk Takımı Temizliği

Fotoğraf: Berke Mobilya
Günlerce internetten aradığınız, kumaşını ve rahatlığını denemek için tatil gününüzü ayırıp mağazaları gezdiğiniz o güzelim chester koltuk takımınızda bir leke görmek istemediğinizden eminim. En azından yukarıda fotoğrafını gördüğünüz bu güzelliğe kim neden leke bırakacak birşey döker ki ?! :)

Aslı kapitone kumaşlı koltuk takımı olan ama bilinen adı ile Chester koltuk takımı modelleri son dönemde hem ofislerde hem de evler de çok fazla tercih ediliyor. Bu ürünlerin temizliği ise kadınlar için en sıkıntı duyulan konular arasında yer alıyor. Sizler de profesyonel bir firmadan hizmet talebinde bulunarak deri veya kumaş olan Chester koltuk takımı temizliği için profesyonellere güvenebilirsiniz. Hatta satın aldığınız mağazadan bu konuda referans istemeniz daha doğru kişileri bulmanızı sağlar.

Chester koltuk modellerinin en karakteristik özeliği dikişleridir. Farklı yapıda ve farklı teknikle dikilen bu kumaşların temizliği çok önemlidir. Kimyasal madde oranı yüksek temizlik malzemelerini kullanmayınız. Temizlik işlemini evde yaparsanız dikişler ve baskının yapılmış olduğu düğmelere dikkat etmek gerekmektedir.

Yüksek kimyasal madde içeren temizlik ürünlerini kullanmadan chester koltukların temizliğini
gerçekleştirebilirsiniz. Temizlik sırasında kişilerin bu dikişleri olduğu alanlara daha nazik ve hassas
davranmaları koltuğunuzun ömrünü uzatmaktadır. Kumaş türü göz önünde bulundurularak temizlik
yapmak bu tür ürünler için oldukça önemli olacaktır. Leke ve kirlerden kolayca arındırmak için deri
kumaşlar için farklı temizleyiciler tercih edilirken temizlik daha rahat bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ancak kumaş ürünler için ise temizlik konusunda daha hassas davranmak gerekmektedir. Evlerde şıklığın en önemli etkeni olan koltuk temizliği için koltukların renklerini soldurmayan ürünler tercih etmek gerekmektedir. Yoğun kirler için bu ürünlere lekeli bölgelere püskürterek kullanabileceğiniz aspirin kullanabilirsiniz.
Chester Koltuk Takımı Temizliği Chester Koltuk Takımı Temizliği Reviewed by Unknown on Ağustos 09, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Chester koltuk bizimde var. Annem çoğunlukla kir çıkartan o özel malzemelerle ilk önce silip sonra ıslak bezle üstünden gidiyor.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.