Beyaz Mobilyaya Hangi Renk Perde Almalıyım?


Mobilyalar birçok renkten oluşmaktadır. Ürünlerinizin seçiminde modern bir görüntüden veya klasik bir tercihten yanaysanız buna göre seçeceğiniz renklerde farklı olacaktır. Beyaz mobilyalar şüphesiz ki en çok tercih edilen ve en rahat kombinlenen ürünler arasında yer almaktadır.

Beyaz tüm renklerle kombinlenebilir bir renktir. Bu nedenle renk tonlarını ayarlamak tamamen zevkinize kalmıştır. Sizler canlılıktan yanaysanız beyaz mobilyalarınız ile pembe, mavi, mor gibi birçok rengi bir arada kullanabilir en azından fon perdeler de tercih edeceğiniz canlı renkler ile çok daha özel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ancak sadelikten ve sakinlikten yanaysanız açık tonlarda mavi, gri, kahverengi gibi tonlar daha naturel ve daha pastel bir görüntü sağlamanıza yardımcı olacaktır.Bu nedenle beyaz mobilyaya hangi renk perde almalıyım şeklinde bir durum söz konusu olduğunda ister desenli ister tek renkten pırıltılarla elde edilmiş kumaşlar kullanarak fon ve tül perde seçiminizi yapabilirsiniz. Renkler ve desenler beyaz mobilyalarınızın türüne göre seçilmeli klasik modeller için klasik tarzda perde modelleri tercih edilmelidir.
Beyaz Mobilyaya Hangi Renk Perde Almalıyım? Beyaz Mobilyaya Hangi Renk Perde Almalıyım? Reviewed by Rıdvan BİLGİN on Ağustos 20, 2018 Rating: 5

3 yorum:

 1. Yeşim BİRİNCİ5 Ekim 2018 20:43

  Beyaz her renk ile uyum sağlıyor. Ancak küpürlü ve işlemeli perdeleri tercih etmem hata olur mu?

  YanıtlaSil
 2. Serkan ÇETİN21 Ekim 2018 13:43

  Beyaz renk mobilya tercihi yerine beyaz perdelerin yanına farklı tonlarda koltuk takımları olsa daha iyi olur. Ama illa beyaz takımım var diyorsanız aksi renkli perdeleri tercih edin derim

  YanıtlaSil
 3. Cankererm ÖZATA5 Kasım 2018 14:48

  Son günlerin perde modaları aslında hep strafor olarak bilinse de, Yeni bir akım başlıyor. Artık yandan çekmeli ve motorlu perdeler yatak odalarındaki yerini alıyro.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.