Beyaz Koltuklar Nasıl Silinir?


Beyaz koltukların temizliği zordur. Çünkü temizliği gerçekleştirdiğinizde kirlerin yüzeye çıkması sebebiyle sarı lekeler ve su izleri oluşabilmektedir. Bu nedenle bu koltukları temizlerken tercih edeceğiniz temizleyicileri ve vakumlama için özel bir makinenizin olması oldukça önemlidir. Derinlemesine bir temizlik için beyaz koltuk temizleme işlerinde daha profesyonel hizmet almak en doğru çözüm olacaktır.

Beyaz koltuk temizleme işleminde aspirin, arap sabunu ve amonyakla temizlik sizler için ideal olacaktır. Ancak amonyağın kullanımında kullanım yoğunluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz temizlik suyundan bir miktar amonyak damlatarak, amonyakla temizliği gerçekleştirmeniz mümkün olurken koyu renkli koltuklar da bu ürünü kullanmamanız tavsiye edilmektedir.

Koltuklarınızın deri ve hassas olan bölgelerinde oluşan kirleri rahatlıkla çıkarabilmek için aspirin de sizler için alternatif olabilir. Aspirin ile temizlik artık mobilyalarınız da ve kumaş ürünlerinizde rahatlıkla gerçekleştiriliyor. Birçok temizleyiciye göre çok daha uygun fiyata satışa sunulan bu ürün aynı zamanda rahat uygulanış şekli ile de siz kadınların tercih ettiği temizleyiciler arasında yer almaktadır.
Beyaz Koltuklar Nasıl Silinir? Beyaz Koltuklar Nasıl Silinir? Reviewed by Unknown on Ağustos 08, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.