Deri Koltuktan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?


Deri koltuklar hem kullanım açısından hem de estetik görünüm açısından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Deri koltuk temizliği diğer ürünlere göre daha rahat bir şekilde gerçekleştiriliyor ve günlük temizleyicilerle rahatlıkla yapılıyor. Ancak beklenmeyen bir durumla karşılaştığınızda deri koltuk temizliği nasıl yapılır önemli bir konu haline gelmektedir. Deri koltuktan yağ lekesi nasıl çıkar. En çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu işlemi gerçekleştirmek için yağ sıçrayan bölgeye öncelikli olarak kuru bir bez veya peçete ile müdahalede bulunabilir iyice emilmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra üzerine aspirin veya türevi bir yağ sökücü kullanarak oluşan lekenin tamamen çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumuş yağ lekesi nasıl çıkar?


Deri koltuktan yağ lekesini çıkarmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Yağ lekesinin tamamen çıktığına emin olduktan sonra silme işlemi gerçekleştirilen bölgeyi kurutarak daha sonra da emici bir bez ile tekrar olarak eski parlaklığına kavuşabilirsiniz. Görsellik açısından kusursuz olmasını istediğiniz ürünlerin temizliğinde kimyasal ürünler yerine doğal temizleyiciler tercih ederek ürünlerinizin ömrünün daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz.
Deri Koltuktan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar? Deri Koltuktan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar? Reviewed by Unknown on Temmuz 29, 2018 Rating: 5

2 yorum:

  1. Emel KESKİN4 Ekim 2018 19:13

    Yağ lekesini çıkarmanın en güzel yolu sirkedir. Sirkeyi bir bardakta biraz inceltin ve deneyin. Harika sonuçlar alacaksınız.

    YanıtlaSil
  2. Erkan ÖNDER19 Ekim 2018 16:37

    Deri koltuk üzerindeki yağ için tuz dökmeyi deneyin. Elbiselerde işe yarar diye düşünüyordum ama deri koltuklarda da aynı etkiyi veriyor

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.