Beyaz Deri Koltuk Nasıl Temizlenir?Eskiden beri beyaz çamaşırları ve derileri temizlemek için tercih edilen temizleyicilerin başında çamaşır suyu gelmektedir. Ancak çamaşır suyunun beyazlatıcı etkisinin yanında uzun süre kullanıldığında ürünleri sarartması da son dönemde bu konuda titizlikle durulması gerektiğini ortaya çıkardı. Beyaz deri koltuk temizleme işleminde kullanılması gereken ürünler arasında arap sabunu ve amonyak yer almaktadır. Beyaz deri koltuk temizliği için kullanacağınız arap sabunu koltuklarınızın lekelerini rahatlıkla çıkartırken sarartılardan da arınmasını sağlar. Aynı zamanda koltuklarınızın derisini muhteşem bir şekilde parlaklık kazandırır ve tortu hissi oluşturmaz.

Beyaz deri koltuk temizlerken koltukların lekeli bölümlerini temizlik bezinize sıkmış olduğunuz arap sabununun direk uygulayabileceğiniz gibi aynı zamanda yoğun bir şekilde temizlik suyunuza da ilave temizleyici ekleyebilirsiniz. Beyaz deri koltuk temizliği için uygun satışa sunulan ürünler arasında aspirin de yer almaktadır. Aspirin geniş kullanım alanı ile son dönemde kadınların en çok tercih ettiği temizleyiciler arasında yer alıyor. Profesyonel temizlik hizmeti veren firmaların kullanmış olduğunuz ürünlerin isimlerini de öğrenerek bu ürünler ile sizler de daha kusursuz bir görünüme kavuşmuş koltuklara sahip olabilirsiniz.
Beyaz Deri Koltuk Nasıl Temizlenir? Beyaz Deri Koltuk Nasıl Temizlenir? Reviewed by Unknown on Temmuz 30, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Mutlu CELAYİR16 Ekim 2018 17:10

    Beyaz temizlemek zordur. Hele ki bu deri olursa işiniz daha zor. Ama son günlerde bitkisel ürünler ile yapılan özel temizlik yöntemleri var onları kullanabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.