Amonyak İle Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?


Amonyak temizlikte de kullanılan bir üründür. Amonyak ile koltuk temizleme oldukça kolay… Özellikle açık renkli kumaş ve derilerde amonyakla temizlik sağlamak oldukça rahat. Amonyakla koltuk silme işlemini gerçekleştirirken ürünlerinizin zarar görmemesini sağlayabilirsiniz. Her şeyden önce kumaş kaplı olan koltuklarınız zaman içerisinde hem dış yüzeyinde hem de içine sinen kirlerden amonyakla temizlendiğinde rahatlıkla kurtulmaktadır.

Beyaz kalıp sabun kullanarak temizlik yapmak yerine sizler de yarım kova ılık su içerisine boşaltacağınız yarım şişe amonyak ile koltuk lekelerini rahatlıkla çıkarabilir rahatlıkla lekesiz temizliğe sahip olabilirsiniz. Özellikle leke çıkartma da oldukça önemli olan amonyak ağartıcı özelliği taşıması nedeniyle koyu renkli koltuklar da kullanıma uygun değildir.

Kumaş kaplı koltuklar için amonyakla koltuk temizliği oldukça idealdir. Lekeleri ortadan kaldırmak ve tertemiz koltuklara sahip olmak için amonyağı suya karıştırarak kullanmanız önemlidir. Aksi takdirde maalesef amonyak koltuklarınızın rengin de aşırı beyazlamaya sebebiyet verebilir. Uygun fiyata satın alabileceğiniz ideal temizleyiciler ve doğal içerikli ürünler ile temizlik yapmak sizler için daha keyifli ve daha maliyetsiz olacaktır.
Amonyak İle Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır? Amonyak İle Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır? Reviewed by Rıdvan BİLGİN on Temmuz 22, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.