Açılan Köşe Koltuk Takımları

Fotoğraf - Arı Koltuk
Fotoğraf - Arı Koltuk
Son yıllarda ev ve işyerlerinde en çok tercih edilen koltuk türlerinden bir tanesi açılan köşe koltuk
takımlarıdır. Açılan köşe takımları hem kullanım açısından hem de yatak olabilmesi açısından bir çok kişinin tercihi haline gelmektedir. Üstelik bu koltuk türlerinde fiyatlar ve modellerde oldukça caziptir.

Açılan L koltuk şeklindeki koltuklarla tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere yataklar oluşturulabilmektedir. Açılan koltuk modelleri arasında tercih yaparken koltukların iki tarafının da yatak olabilmesi sağlanıyor. Böylece herhangi bir nedenle yatılı Misafiriniz geldiğinde de yatak ve kanepeler de misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilmeniz sağlanmaktadır. Üstelik bu ürünler son dönemde kolayca temizliği sağlanan tay tüyü kumaşlarla kaplanmaktadır. Böylece temizlik konusunda da leke tutmayan kumaşlara sahip olması bu koltukları çok daha cazip kılmaktadır.

Açılan köşe takımları berjerler ile kombinlenerek kullanımınıza sunulmaktadır. Berjer modelleri
genellikle çiçekli desenlerden oluşturulmakta veya son dönemin trendi olan farklı renk kombinasyonu ile tercihinize sunulmaktadır. Açılan koltuk modelleri arasından seçim yapmak için birçok sebebiniz
bulunuyor. Görselliği ve yaşadığınız alanda daha geniş kalması açısından da bu ürünler tercihiniz
olacaktır.Açılan Köşe Koltuk Takımları Açılan Köşe Koltuk Takımları Reviewed by Rıdvan BİLGİN on Temmuz 21, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Solmaz GÜNAYDIN20 Ekim 2018 19:26

    Açılır kapanır koltuk modelleri hepsinden güzel bence. Ya kullanışı bir yana yatak olabilen türler en azından bir işe yarıyor.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.